Software Technology

Obsługa informatyczna i marketingowa Twojej firmy

Firma CherryLab specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług informatycznych i marketingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Nowoczesne rozwiązania

Profesjonalna kadra

Optymalizacja kosztów

Naszą pasją są najnowocześniejsze narzędzia, innowacyjne technologie i nieszablonowe rozwiązania projektowe.

Naszymi odbiorcami są małe i średnie przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Systemy informatyczne dedykowane

Do skutecznego prowadzenia biznesu nie wystarczy powszechnie dostępne oprogramowanie „pudełkowe”, zawierające wiele funkcji, często nieprzydatnych lub skomplikowanych w obsłudze. Receptą na tą dolegliwość są aplikacje szyte na miarę.

Oferujemy dedykowane systemy informatyczne, przyjazne dla użytkowników, bezpieczne i niezawodne. Dopasowane są do specyficznych wymagań, jak również do struktury przedsiębiorstwa, korzystają z przyjętej tam terminologii, nie wymagają dopasowywania firmy do programu. Mogą być one stale rozbudowywane wraz z pojawianiem się nowych potrzeb.

Nie mniej ważną zaletą naszych programów pisanych na zamówienie jest to, że nie zawierają one zbędnych funkcji. Są dzięki temu łatwiejsze w obsłudze przez niewykwalifikowany personel. Cecha ta jest szczególnie doceniana przez właścicieli małych i średnich firm, którzy nie mogą pozwolić sobie na poszerzenie swojej kadry o nowych, wykwalifikowanych pracowników.

Nie musisz martwić się wdrożeniem, szkoleniem personelu, czy późniejszym serwisowaniem oprogramowania. Zapewniamy kompleksową obsługę i nadzór na każdym etapie prac.

Serwisy internetowe

W XXI wieku nie trzeba przekonywać że serwis www jest podstawowym narzędziem dla każdej firmy, która chce zaistnieć ze swoją marką w Internecie. Ta największa sieć komputerowa jest najszybszym i najtańszym medium wymiany informacji oraz dokonywania transakcji. Podstawą do zaistnienia i utrzymania się na rynku jest własne miejsce w Sieci. Serwis internetowy odwiedzany przez użytkowników jest wizytówką firmy. Zadbaj o to żeby Twoja wizytówka odniosła na odwiedzających pozytywne wrażenie. Jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc!

Tworzymy serwisy internetowe począwszy od prostych stron www, poprzez portale i vortale, sklepy internetowe, systemy aukcyjne, a skończywszy na zaawansowanych systemach informatycznych obsługiwanych za pośrednictwem przeglądarek. Nie obce są nam integracje systemów płatniczych oraz systemy wykorzystujące model klient – serwer. Projekty realizujemy kompleksowo, zaczynając od poznania i ustalenia potrzeb klienta, poprzez projektowanie systemu i źródła danych, projekt graficzny, realizację, testy i wdrożenie projektu.

Do naszych realizacji wykorzystywane są najnowsze technologie, m.in. Ajax, HTML5, JavaScript, Flash, Flex, XML, PHP, ASP i inne.

Nie musisz martwić się wdrożeniem, szkoleniem personelu, czy późniejszym serwisowaniem oprogramowania. Zapewniamy kompleksową obsługę i nadzór na każdym etapie prac.

Aplikacje mobilne

Dobre aplikacje mobilne to takie, które są stabilne, działają szybko i zapewniają intuicyjną obsługę. Bardzo ważne jest także, by poprawnie wyświetlały się na różnych urządzeniach – bez względu na wielkość czy rozdzielczość ekranu. Interfejs aplikacji mobilnej powinien być przy tym intuicyjny, przemyślany i nowoczesny. Dla naszej firmy to priorytety podczas pracy nad każdym projektem. Zatroszczymy się o każdy detal związany z funkcjonalnością i estetyką, by gotowy produkt wpisał się w Twoje potrzeby biznesowe.

Dzięki nam masz pewność, że użytkownicy Twojej aplikacji będą chętnie z niej korzystać, osiągając zamierzone cele. Tym samym, zwiększasz poziom ich lojalności i pozytywnego nastawienia do Twoich produktów i usług.

Tworzymy aplikacje mobilne na wszystkie platformy: Android, iOS i Windows Phone.

Integracja systemów informatycznych

Chcąc sprawić, żeby rozbudowane rozwiązania informatyczne wielu producentów sprawnie ze sobą współpracowały w ramach jednego przedsiębiorstwa konieczna jest ich profesjonalna integracja.

Nasza firma oferuje konfigurację i integrację nowych elementów w istniejącej infrastrukturze. Specjalizujemy się w integracji: systemów bilingowych, hurtowni i baz danych, platform IT, serwisów społecznościowych oraz płatności on-line wiodących providerów płatniczych i e-walletów (Skrill, Neteller, Dotpay, Transferuj, Przelewy24, Paysafecard i wielu innych).

Żeby integracja i wdrożenie przebiegały w możliwie najbardziej efektywny sposób współpracujemy blisko z naszymi klientami, aż do momentu, w którym gotowi są sami go używać.

Usługi marketingowe

W dobie ciągłego poszukiwania klienta należy zadbać o to, aby Twoja marka była jeszcze bardzie rozpoznawalna, produkty popularne, a wydatki na usługi marketingowe i reklamę nie przekraczały efektów kampanii.

Opierając się na dostępnych narzędziach marketingu i promocji planujemy i realizujemy kampanie i akcje marketingowe dostosowane idealnie do oczekiwań naszych klientów. Świadczymy również usługi w zakresie przygotowywania i wdrażania programów lojalnościowych, tworzenia identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych. Zajmujemy się consultingiem oraz działaniem z zakresu obsługi klienta.

Łączymy narzędzia marketingu tradycyjnego z innowacyjnymi rozwiązaniami dostosowanymi do zmieniających się warunków, więc każda zaplanowana i prowadzona przez nas kampania ma indywidualny charakter i kierowana jest tak, by osiągnąć najlepszy efekt.

O NAS

Firma CherryLab specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług informatycznych i marketingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Naszą specjalnością są najnowocześniejsze narzędzia, innowacyjne technologie i nieszablonowe rozwiązania projektowe.

Oferujemy dedykowane systemy informatyczne stacjonarne i mobilne. Projektujemy aplikacje oparte o struktury bazodanowe. Wykonujemy serwisy internetowe począwszy od prostych stron www poprzez portale i vortale, sklepy internetowe, systemy aukcyjne, a skończywszy na zaawansowanych systemach informatycznych obsługiwanych za pośrednictwem przeglądarek i urządzeń mobilnych. Posiadamy bogate doświadczenie w obszarze integracji integracje systemów płatniczych oraz systemów wykorzystujące model klient – serwer.

Świadczymy również kompleksowe usługi marketingowe: planujemy i zrealizujemy akcje i kampanie reklamowe, tworzymy programy lojalnościowy, identyfikacje wizualne firmy oraz działania z zakresu obsługi klienta.

Projekty realizujemy kompleksowo, zaczynając od poznania i ustalenia potrzeb klienta, poprzez projektowanie systemu i źródła danych, projekt graficzny, realizację, testy, wdrożenie projektu i jego promocję.

Naszymi odbiorcami są małe i średnie przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CherryLab - Software Technology

Dworska 52
38-430 Miejsce Piastowe

Email: info@cherry-lab.com